Odchovankyňa ŠKM Liptovský Hrádok Romana Krišková v talianskej Serii A2

Dvadsaťosemročná reprezentačná univerzálka Romana Krišková, ktorá začala túto sezónu v rumunskom Mioveni, sa stala novou posilou tímu talianskej Serie A2 Omag-MT San Giovanni In Marignano. Účastníčka ME 2021 mala mať na Apeninskom polostrove premiéru už v roku 2020 v tíme Volalto Caserta, ale ten z finančných dôvodov nakoniec v A1 neštartoval.

Sestra kapitána našej reprezentácie Tomáša Kriška už má skúsenosti z USA, českej extraligy v Dukle Liberec, z Francúzska (Quimper, Paríž St. Cloud), cyperského Apollonu Limassol, z tureckej druhej ligy (Nevsehir) a z Rumunska.

Jej nový taliansky klub Omag figuruje v Serii A2 v skupine A na štvrtej priečke s 35 bodmi, tabuľku vedie Brescia (50) pred Maceratou (43) a mládežníckym výberom Busta Arsizia (38). Jeho zápas 11. kola odvetnej časti s Marsalou však neodohrali. Klub čaká play-off, v ktorom sa spolieha aj na slovenskú reprezentantku. Tá bude jeho prvou legionárkou v tejto sezóne.

Prevzaté z: http://www.svf.sk/sk/archiv-sprav/detail-spravy/_kriskova-v-talianskej-serii-a2

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Designed by http://topcellphonepick.com/, thanks to: r4 3ds, r4i 3ds and http://coquegalaxyfr.com/