Od 1.6.2020 volejbalové tréningy pokračujú

Milé, po volejbale túžiace hráčky, tréningy všetkých kategórií pokračujú v pondelok od 1.6.2020, v čase od 15 30 hod. Tešíme sa na naše spoločné – už tréningové stretnutie. V prípade potreby upresnení, kotaktujte svojích trénerov, ktorí sa na vás tešia.

Viac

Ukončenie súťaži v súťažnom ročníku 2019/20

Viac

Volejbalové haly sa na čas zatvoria

http://www.svf.sk/sk/archiv-sprav/detail-spravy/_informacia-sk-svf-ucastnikom-s

Viac

Stanovisko Slovenskej volejbalovej federácie k situácií súvisiacej 
so šírením korona vírusu na Slovensku

Viac

2% z vašich daní pre Športový klub mesta Liptovský Hrádok za rok 2019

Milí športoví priatelia,

obraciame sa na vás a ľudí z vášho blízkeho okolia, rodinných príslušníkov, známych a priateľov, ktorí sú priaznivo naklonení športu a telesnej výchove detí a mládeže v našom meste, so žiadosťou o podporu Športového klubu mesta Liptovský Hrádok, konkrétne o venovanie 2% z dane za obdobie roku 2019.
Športový klub mesta Liptovský Hrádok je dobrovoľné združenie fyzických osôb, ktoré jeho prostredníctvom vykonávajú činnosti v oblasti futbalu, volejbalu, turistiky, šachu, RTVŠ a biliardu, ktoré propagujú mesto Liptovský Hrádok.
Hoci hlavným zdrojom financovania športového klubu sú príspevky od sponzorov, váš príspe...

Viac

Tabuľky jeseň 2019/2020

Viac

Mikuláš obdaroval volejbalistky

Viac

Najmladšie volejbalistky začali svoje súťaže úspešne

Viac

Turnaje v Spišskej Novej Vsi a Hnúšti

Cez víkend 14. a 15.9.2019 dievčatá ŠKM L. Hrádok v rámci prípravy absolvovali prípravné turnaje v Spišskej Novej Vsi – kadetky, juniorky a staršie žiačky Naše najmladšie odohrali dobrý turnaj v Hnúšti. Aj keď výsledky nie sú dôležité niektoré družstvá sa tešili z pekných umiestnení a cien. Držíme palce, aby herná forma sa len zlepšovala s blížiacimi sa súťažnými zápasmi.

Viac

Juniorky v príprave proti extraligovému Prešovu.

Dňa 3.9.2019 odohrali juniorky a kadetky prípravný zápas proti extraligovému Prešovu. Napriek tomu, že hráčky oboch tímov boli po náročnej kondičnej a silovej príprave, viaceré výmeny potešili oko prítomných divákov.

Potešila aj skutočnosť, že na strane Prešova v základnej zostave hrali aj odchovankyne volejbalového klubu ŠKM Liptovský Hrádok – Natália Vrabcová, Róberta Kotuličová a Katarína Paulínyová.

Prajeme veľa úspešných zápasov obom družstvám!

 

Viac
Designed by http://topcellphonepick.com/, thanks to: r4 3ds, r4i 3ds and http://coquegalaxyfr.com/