Juniorky a kadetky VK ŠKM L. Hrádok postúpili na Majstrovstvá SR 2014 / 2015 !

V dňoch 25.4.2015 26.4.2015 sa odohral v Liptovskom Hrádku záverečný volejbalový turnaj Oblasti stred M SR v kategórii kadetiek. Na turnaji sa zúčastnili najlepšie štyri družstvá po dlhodobej súťaži. Len výhra na turnaji dievčatám z L. Hrádku zaručovala postup na Majstrovstvá SR v Žiline. Pohľad na záverečnú tabuľku po turnaji milo poteší – družstvo kadetiek ŠKM Liptovský Hrádok pod tlakom, vo výbornej volejbalovej atmosfére, potvrdilo prvé miesto po dlhodobej súťaži. Po náročných dvoch dňoch sa stalo majstrovským tímom Oblasti stred a postúpilo do finálového turnaja medzi najlepších osem kadetských družstiev na Slovensku. Napodobnili tak juniorky L. Hrádku, ktoré jednoznačne postúpili z prvého miesta po ukončení 1. ligy junioriek skupiny východ na M SR do Levíc. Gratulujeme dievčatám a držíme palce na Majstrovstvách SR !

Termíny Majstrovstiev SR :

Juniorky 1. – 3.máj 2015 Levice

Kadetky 22. – 24 máj 2015 Žilina

Záverečná tabuľka M SR OS kadetky – finálový turnaj.

Screen Shot 2015-04-26 at 21.14.04

Viac
P1040330

Najmladšie volejbalistky L. Hrádku majsterkami !

Screen Shot 2015-04-20 at 15.32.28

Viac
P1040288

Hrádocké volejbalistky v Španielsku úspešné – 2. miesto !

Od 1.4. do 5.4.2015 sa uskutočnil II. ročník WORLD YOUTH SPORT EXPERIENCE v španielskom meste Elche. Vďaka pozvaniu organizátorov sa na volejbalovom turnaji zúčastnili aj dievčatá z VK ŠKM L. Hrádok. V kategórii Cadete súťažilo 12 družstiev, pričom zo Slovenska dalšími družstvami boli VK Slávia Bratislava a VK IMA Bratislava. Španielske družstvá zložené z výberov oblastí a renomovaných španielskych klubov, svojím herným štýlom preverili hradocké volejbalistky pred blížiacimi sa finálovými turnajmi majstrovstiev SR. Po zlepšujúcich sa výkonoch vo výbornej finálovej atmosfére dievčatá z VK ŠKM L. Hrádok podľahli v tajbrejku dievčatám z klubu Getxo a skončili na 2. mieste.

Viac

Hľadáme volejbalové talenty

talent1 talenty3

Volejbalový klub ŠKM Liptovský Hrádok. Účastník súťaží riadených SVF

Dievčatá !

talent1Páči sa Vám volejbal ? Chceli by ste sa ho naučiť ?

Máš 10 až 15 rokov alebo sa ti zdá, že si príliš vysoká ? Tak sa príď pozrieť a povedz to aj svojim kamarátkam!  Ideálny šport = VOLEJBAL 

Prečo práve volejbal ??

Kvalifikovaní tréneri s podporou mesta Liptovský Hrádok, sponzorov a priateľov volejbalu vychovávajú volejbalových nadšencov, pre ktorých sa šport stal životným štýlom !

Prihlásiť sa môžu všetky dievčatá so záujmom o volejbal, počas tréningov  volejbalových družstiev v športovej hale Haliganda v popoludňajších hodinách.

Príď a pokr...

Viac

Srdečne Vás pozývame na majstrovské zápasy

Plagat VK - 17 tyzden 2015

Viac

Viac

Venujte nám 2%

2perc-volejbal

Milí športoví priatelia,

obraciame sa na vás a ľudí z vášho blízkeho okolia, rodinných
príslušníkov, známych a priateľov, ktorí sú priaznivo naklonení športu a
telesnej výchove detí a mládeže v našom meste, so žiadosťou o podporu
Športového klubu mesta Liptovský Hrádok, konkrétne o venovanie 2% z dane
za obdobie roku 2014.

Športový klub mesta Liptovský Hrádok je dobrovoľné združenie fyzických
osôb, ktoré jeho prostredníctvom vykonávajú činnosti v oblasti futbalu,
volejbalu, turistiky, šachu, RTVŠ, ktoré propagujú mesto Liptovský
Hrádok a svojich členov.
Hoci hlavným zdrojom financovania športového klubu sú členské príspevky
a príspe...

Viac

Juniorky Liptovského Hrádku obhájili víťazstvo na medzinárodnom turnaji v Stropkove.

Dňa 28.12.2014 ukončili volejbalovú sezónu volejbalistky Liptovského Hrádku VK ŠKM na vianočnom medzinárodnom turnaji v Stropkove. V konkurencii domáceho družstva VK Cele Group Stropkov a poľských družstiev Ekstrim Gorlice a Mosir Jaslo, dievčatá obhájili prvenstvo z minulého roku.

Pozvánka od usporiadateľov potešila, turnaj mal po sviatkoch prípravný charakter a zaplnená hala s divákmi navodila výbornú atmosféru. Potešili aj individuálne ocenenia pre L. Hrádok – najlepšia nahrávačka turnaja Natália Vrabcová a najlepšia blokárka turnaja Martina Klepáčová. Na záver len konštatovanie – výborne zorganizovaný medzinárodný turnaj, tešíme s...

Viac

PF 2015

pf2015

Viac

Konečné TABUĽKY VK ŠKM L.Hrádok – sezóna 2014/2015

Tabulka-SKM Tabulka1 Tabulka2

Viac