Róberta Kotuličová z VK Prešov: Na volejbal nikdy nepoviem nie

Rozhovor s hráčkou Robertou Kotuličovou si môžete prečítať na stránke SME na tomto odkaze:

https://mysaris.sme.sk/c/22633211/roberta-kotulicova-z-vk-presov-na-volejbal-nikdy-nepoviem-nie.html

Viac

Volejbalistka P. Kubová sa vrátila do formy neuveriteľne rýchlo

https://myliptov.sme.sk/c/22598191/volejbalistka-p-kubova-sa-vratila-do-formy-neuveritelne-rychlo.html

Liptovský volejbal sa na domácej slovenskej, ale i zahraničnej najvyššej scéne nestratí. Po celom Slovensku, ale aj v zahraničí hrá mnoho odchovankýň hrádockého volejbalu.

LIPTOV. Jej dlhoročná a bohatá volejbalová kariéra siaha až do najvyšších zahraničných líg. Zahraničie, ako nám povedala, ju už nelákalo, a tak sa vrátila na domáce palubovky. Po návrate domov otehotnela, avšak už po takmer roku a pol opäť vyskakuje nad volejbalovú sieť najvyššej slovenskej ženskej volejbalovej ligy. Reč je o Liptáčke Paule Kubovej, ktorá je odchovankyňa hrádockého volejbalu...

Viac

2% z vašich daní pre Športový klub mesta Liptovský Hrádok za rok 2020

Milí športoví priatelia,

obraciame sa na vás a ľudí z vášho blízkeho okolia, rodinných príslušníkov, známych a priateľov, ktorí sú priaznivo naklonení športu a telesnej výchove detí a mládeže v našom meste, so žiadosťou o podporu Športového klubu mesta Liptovský Hrádok, konkrétne o venovanie 2% z dane za obdobie roku 2019.
Športový klub mesta Liptovský Hrádok je dobrovoľné združenie fyzických osôb, ktoré jeho prostredníctvom vykonávajú činnosti v oblasti futbalu, volejbalu, turistiky, šachu, RTVŠ a biliardu, ktoré propagujú mesto Liptovský Hrádok.
Hoci hlavným zdrojom financovania športového klubu sú príspevky od sponzorov, váš príspe...

Viac

Príprava mladších žiačok ŠKM so Spišskou Novou Vsou

Dňa 26.09.2020 sa mladšie žiačky ŠKM Liptovského Hrádku a Spišskej Novej Vsi (veková kategória 2007 a mladšie), spoločne pripravovali na svoje prvé zápasy v súťažnom ročníku 2020/2021. Po posune ročníkov to volejbalové nádeje nemali ľahké. Zahrali si svoje prvé sety v 6-kovom volejbale v úplne novej zostave. Postupne sa však dievčatá zohrávali a ukázali aj pekné volejbalové akcie.
Ďalšie tréningy a podpora rodičov snáď im bude pomáhať, aby boli úspešné aj v nasledujúcich súťažných zápasoch.

Viac

Pohár mládeže 2020 Oblasti STRED mladších žiačok v L. Hrádku

Dňa 19.09.2020 osem družstiev mladších žiačok (veková kategória 2008 a mladšie) odohrali po dlhšej dobe náročné zápasy v 4-kovom volejbale. Úspešne zabojovali o Pohár mládeže Oblasti stred SVF aj najmladšie volejbalistky z ŠKM Liptovský Hrádok a dostali sa až do finále, kde nestačili na kvalitnú hru dievčat zo Žiaru nad Hronom. Všetky dievčatá čaká ešte veľa tréningov, aby sa zlepšovali a pripravili na blížiacu volejbalovú sezónu 2020/2021.
Ďakujeme rodičom a priateľom volejbalu za podporu volejbalových nádejí.

Konečné poradie:

1. MŠK Žiar nad Hronom A
2. ŠKM Liptovský Hrádok
3. MVK Poltár
4. VK Pirane Brusno
5...

Viac

Dievčatá Liptovského Hrádku U14 prvé na oblastnom kole Pohára mládeže

Celý článok nájdete na stránke: http://www.svf.sk/sk/archiv-sprav/detail-spravy/_dievcata-liptovskeho-hradku-u1

Viac

Naše dievčatá získali Pohár mládeže SVF v Piešťanoch

Celý článok nájdete na stránkach SVF: http://www.svf.sk/sk/archiv-sprav/detail-spravy/_pohar-mladeze-svf-v-piestanoch

Viac

Juniorky a kadetky v relax&sport centre PORÁČ PARK.

V dňoch 16.8.–18.8.2020 juniorky a kadetky ŠKM spoločne s družstvami Spišskej Novej Vsi absolvovali prípravu v príjemnom prostredí relax&sport centrum Poráč Park. Komplexne vybavené športoviská poskytli dostatočný priestor na prípravu jednotlivých družstiev pred nastávajúcou volejbalovou sezónou. Snáď aj takáto príprava posunie dievčatá k úspešnému obhájeniu výsledkov z predchádzajúcej sezóny.

Viac

Juniorky vyhrali „Pohár mládeže SVF 2020“ v oblasti STRED.

SVF v spolupráci s Oblastnými výbormi SVF pripravili pred začiatkom nového súťažného ročníka „Pohár mládeže SVF 2020“. Po kvalifikačných turnajoch v jednotlivých oblastiach – východ, stred, západ a Bratislava sa uskutočnia finálové turnaje postupujúcich družstiev v jednotlivých vekových kategóriách.
Hrádocké juniorky úspešné – dňa 15.8.2020 v konkurencii ôsmych družstiev vyhrali Oblastné finále stred v Slovenskej Ľupči a postúpili do záverečného celoslovenského finále o „Pohár mládeže SVF 2020“  v Piešťanoch v dňoch 22.-23.8.2020.

Konečné poradie:
1...

Viac

Nadácia SPP finančne podporila mladé volejbalistky, ďakujeme.

Nadácia SPP zo zamestnaneckého grantového programu podporila mladé začínajúce volejbalistky Liptovského Hrádku.

Finančný príspevok pomohol k zakúpeniu nových dresov pre dievčatá, ktoré sa pripravujú nasledujúcu volejbalovú sezónu.
Zamestnanecký grantový program bol zameraný na predložené projekty zamestnancami SPP. Veľké poďakovanie patrí p. Schmidtovej, nakoľko jej predložený projekt bol úspešný v konkurencii ďalších zamestnancov SPP.

Ďakujeme!
Zdroj : VK SKM LH

Viac
Designed by http://topcellphonepick.com/, thanks to: r4 3ds, r4i 3ds and http://coquegalaxyfr.com/