Summer Mix Cup 2015

turnajmix

Viac

3. miesto najmladšich volejbalistiek na Svetových hrách mládeže !

V dňoch 18. – 21.6.2015 sa volejbalistky ŠKM Liptovský Hrádok zúčastnili Svetových hier mládeže – UNITED WORLD GAMES Klagenfurt 2015. Vyše 7 000 mladých športovcov z celého sveta súťažilo v rôznych druhoch športov a uspešné boli aj hrádocké volejbalistky vo štvorkovom volejbale. V náročnom turnaji kde súperilo 20 družstiev, síce neobhájili minuloročné víťazstvo z Viedne, ale aj skvelé 3. miesto milo potešilo! Prehrali len v semifinále s neskoršími víťazkami turnaja z Rakúska tesne v tajbrejku.

Poďakovanie za možnosť účasti na hrách patrí rodičom dievčat a priateľom volejbalu, ktorí nielen podporili myšlienku zviditeľňovať región Liptova, ale aj umožnili dievčatám nazbierať volejbalové a spoločenské skúsenosti. Veď len nástup športovcov so slovenskou vlajkou pred zaplneným štadiónom pri zahájení hier bol pre dievčatá nezabudnuteľný zážitok. Ďakujeme !

Viac

DIPLOMY

diplom1   diplom2

Viac

Hrádocké volejbalistky s medailami na Majstrovstvách SR.

V dňoch 22.5. – 24.5.2015 mestá Žilina a Trenčín žili mládežníckym volejbalom. Pod hlavičkou Slovenskej volejbalovej federácie sa uskutočnili Majstrovstvá SR kadetiek v Žiline a Majstrovstvá mladších žiačok 4-kový volejbal v Trenčíne. Po dlhodobých súťažiach najlepších osem družstiev na Slovensku zabojovalo o medaile. Úspešné boli aj hrádocké volejbalistky, keď v kadetkách skončili na 6. mieste a vo štvorkovom volejbale obsadili výborné 3. miesto. Nepotešili len bronzové medaily najmladších hrádockých volejbalistiek, ale aj ocenenie od trénerov ostatných družstiev, že v Liptovskom Hrádku vyrastajú ďalšie talenty pre reprezentačné družstvá SR, gratulujeme !

Konečné poradie M SR kadetiek pre súťažný ročník 2014-15 :1)  Slávia UK Bratislava, 2)  ŠŠK Bilíkova Bratislava, 3)  MVK Snina, 4)  VK Spišská Nová Ves, 5)  COP Nitra, 6)  ŠKM Liptovský Hrádok7)  VA Žilina, 8)  SVK Senica 

Konečné poradie M SR mladšie žiačky 4-kový pre súťažný ročník 2014-15 :1) MVK Poltár, 2) Svidník, 3) ŠKM Liptovský Hrádok, 4) MVK Snina, 5) BVK Bratislava, 6) Nové Zámky, 7) Senica, 8) Slávia UK Bratislava  

Viac

Najmladšie volejbalistky L. Hrádku postúpili na Majstrovstvá SR !

Mladšie žiačky VK ŠKM L. Hrádok dňa 17.5.2015 v Liptovskom Hrádku vyhrali Oblastné majstrovstvá stred SR v 4-kovom volejbale a postúpili na Majstrovstvá SR v Trenčíne. Dievčatá VK ŠKM vo výbornej volejbalovej atmosfére za podpory blízkych zvládli náročný finálový zápas s dievčatami z MVK Poltár, vyhrali záverečný turnaj a tešili sa zo zlatých medailí. Hrádocké dievčatá postúpili medzi najlepších osem družstiev na Slovensku vo svojej vekovej kategórii a berú si tak vzor od junioriek a kadetiek VK ŠKM L. Hrádok. Gratulujeme a držíme palce na M SR v Trenčíne !

MO S SR – mladšie žiačky finále 4-kový volejbal

  1. VK ŠKM L. Hrádok
  2. MVK Poltár
  3. VA Žilina
  4. MŠK Žiar nad Hronom
  5. VK Kúpele Brusno
  6. AC Žilina

Viac
P1040368

Hrádocké juniorky štvrté na Majstrovstvách SR.

V dňoch 1.5. – 3.5.2015 odohralo najlepších osem juniorských volejbalových družstiev na Slovensku po dlhodobej súťaži ročníka 2014-15 svoj finálový turnaj v Leviciach. Juniorky z ŠKM L. Hrádok siahali po bronzových medailách, ktoré im nakoniec ušli tesne, keď nestačili na  ŠŠK Bilíkova Bratislava. Po minuloročnom piatom mieste aj štvrté miesto junioriek z ŠKM L. Hrádok potešilo, veď pred nimi skončili len družstvá z Bratislavy a Centra olympijskej prípravy z Nitry s hráčkami, ktoré majú reprezentačné skúsenosti resp. hrali už v extralige žien. Juniorkám z ŠKM L. Hrádok gratulujeme !

Konečné poradie M SR junioriek v súťažnom ročníku 2014-15 : 

1 )  VK Slávia UK Bratislava – Majster SR 

2 )  COP Nitra 

3 )  ŠŠK Bilíkova Bratislava

4 )  ŠKM Liptovský Hrádok

5 )  VK CELE GROUP Stropkov 

6 )  Palas VK Levice

7 )  VK Kúpele Brusno

8 )  VK Spišská Nová Ves

Viac

Juniorky a kadetky VK ŠKM L. Hrádok postúpili na Majstrovstvá SR 2014 / 2015 !

V dňoch 25.4.2015 26.4.2015 sa odohral v Liptovskom Hrádku záverečný volejbalový turnaj Oblasti stred M SR v kategórii kadetiek. Na turnaji sa zúčastnili najlepšie štyri družstvá po dlhodobej súťaži. Len výhra na turnaji dievčatám z L. Hrádku zaručovala postup na Majstrovstvá SR v Žiline. Pohľad na záverečnú tabuľku po turnaji milo poteší – družstvo kadetiek ŠKM Liptovský Hrádok pod tlakom, vo výbornej volejbalovej atmosfére, potvrdilo prvé miesto po dlhodobej súťaži. Po náročných dvoch dňoch sa stalo majstrovským tímom Oblasti stred a postúpilo do finálového turnaja medzi najlepších osem kadetských družstiev na Slovensku. Napodobnili tak juniorky L. Hrádku, ktoré jednoznačne postúpili z prvého miesta po ukončení 1. ligy junioriek skupiny východ na M SR do Levíc. Gratulujeme dievčatám a držíme palce na Majstrovstvách SR !

Termíny Majstrovstiev SR :

Juniorky 1. – 3.máj 2015 Levice

Kadetky 22. – 24 máj 2015 Žilina

Záverečná tabuľka M SR OS kadetky – finálový turnaj.

Screen Shot 2015-04-26 at 21.14.04

Viac
P1040330

Najmladšie volejbalistky L. Hrádku majsterkami !

Screen Shot 2015-04-20 at 15.32.28

Viac
P1040288

Hrádocké volejbalistky v Španielsku úspešné – 2. miesto !

Od 1.4. do 5.4.2015 sa uskutočnil II. ročník WORLD YOUTH SPORT EXPERIENCE v španielskom meste Elche. Vďaka pozvaniu organizátorov sa na volejbalovom turnaji zúčastnili aj dievčatá z VK ŠKM L. Hrádok. V kategórii Cadete súťažilo 12 družstiev, pričom zo Slovenska dalšími družstvami boli VK Slávia Bratislava a VK IMA Bratislava. Španielske družstvá zložené z výberov oblastí a renomovaných španielskych klubov, svojím herným štýlom preverili hradocké volejbalistky pred blížiacimi sa finálovými turnajmi majstrovstiev SR. Po zlepšujúcich sa výkonoch vo výbornej finálovej atmosfére dievčatá z VK ŠKM L. Hrádok podľahli v tajbrejku dievčatám z klubu Getxo a skončili na 2. mieste.

Viac

Hľadáme volejbalové talenty

talent1 talenty3

Volejbalový klub ŠKM Liptovský Hrádok. Účastník súťaží riadených SVF

Dievčatá !

talent1Páči sa Vám volejbal ? Chceli by ste sa ho naučiť ?

Máš 10 až 15 rokov alebo sa ti zdá, že si príliš vysoká ? Tak sa príď pozrieť a povedz to aj svojim kamarátkam!  Ideálny šport = VOLEJBAL 

Prečo práve volejbal ??

Kvalifikovaní tréneri s podporou mesta Liptovský Hrádok, sponzorov a priateľov volejbalu vychovávajú volejbalových nadšencov, pre ktorých sa šport stal životným štýlom !

Prihlásiť sa môžu všetky dievčatá so záujmom o volejbal, počas tréningov  volejbalových družstiev v športovej hale Haliganda v popoludňajších hodinách.

Príď a pokr...

Viac